Sportovní a kompresní ponožky

Ponožky MelCon Bikers

Lehké sportovní kotníkové ponožky pro aktivní činnosti. Konstrukce a materiálové složení (především vlákno Drytex), zaručují prodyšnost a vynikající schopnost odvádět vlhkost od pokožky nohou. Ponožka je ideální do nižší sportovní obuvi na chůzi, běh, fitness, tenis a jiné aktivity. Vhodné i do lezeček. 


Kompresní podkolenky MelCon Meri

Proč si pořídit kompresní podkolenky s merino vlnou ? Kompresní podkolenky velmi dobře působí na krevní oběh v dolních končetinách, stáhnou svalstvo , které je tímto odolnější proti otřesům. Svaly jsou tím pádem méně unavené a lépe se regenerují. Kompresní podkolenky jsou vhodné na všechny typy sportu, ovšem nejpopulárnější jsou při běhání, běžném cvičení ve fitness, vhodné jsou i na kolo, kolečkové brusle a další letní, ale i zimní sporty. Jsou také vhodné při dlouhodobém stání, nebo sezení v zaměstnání a na dlouhé cesty. 


Ponožky MelCon X

Sportovní kotníkové ponožky s torzním systémem fixace v obuvi ("X" bandáž), který zvýrazňuje efektní vysoce plastický vzor přes patu. Speciální vlákna, která jsou použita při výrobě a protiskluzový streč v oblasti kotníku velmi dobře fixují ponožky na noze a zabezpečují vysoký komfort při používání.